Jeugprinsepaar oetrope

12 januari 2020

Jeugdprinsenpaar Mathijs I en Fiene

Tijdens de drukbezochte Jeugdmiddag werden Jeugdprins Mathijs I (Wetzels) en Jeugdprinses Fiene (Nafzger) uitgeroepen tot heersers over het (jeugd)Reuberiek.

Jeugdprins Mathijs was op jonge leeftijd al kleuterprins van (toenmalige) BS Willibrordus en dat smaakte naar meer! Mathijs is een échte verenigingsjongen, zo voetbalt hij bij SV Argo waar hij wekelijks als verdediger zijn mannetje staat. Daarnaast speelt hij klarinet bij Concordia Obbicht, waar hij deel uitmaakt van de (jeugd)harmonie. Onze Jeugdprins mist zelden een activiteit in eigen dorp. Hij is 11 jaar en heeft inmiddels al 7x deelgenomen aan de optocht. Hij kijkt er naar uit om samen met Jeugdprinses Fiene de scepter te zwaaien over de jeugdige Reubkes en Reubinnekes!

Jeugdprinses Fiene is al jarenlang één van onze trotse dansmariekes en houdt daarnaast enorm van paardrijden. Samen met haar pony Linka traint ze regelmatig om zo nu en dan ook deel te nemen aan een wedstrijdje. Naast paardrijden turnt onze Jeugdprinses ook graag. Fiene wist al vroeg dat voorop gaan in de polonaises haar ding was, zo werd ook zij op jonge leeftijd al kleuterprinses van (toenmalige) BS Willibrordus te Obbicht. Jeugdprinses Fiene houdt van gezelligheid, feesten en alles wat er bij hoort. Het is niet voor niks dat ‘vastelaovend’ dan ook haar favoriete feest is!

2020 Mathijs I en Fiene